unfiform

Nieuws SV AVRM

Schieten met de Hongaarse FEG AK-47 (Kalasjnikov)


De AK of Kalasjnikov, vaak AK-47 genoemd, is een aanvalsgeweer ontworpen door Michail Kalasjnikov. De volledige naam is 7,62-mm Avtomat Kalasjnikova,[1] Russisch: 7,62-мм Автомат Калашникова, vrij vertaald is dat "Automatische Kalasjnikov kaliber 7,62-mmx39". Het dankt zijn populariteit onder militaire organisaties over de hele wereld aan de betrouwbaarheid, het gemakkelijke onderhoud en de relatief lage productiekosten.

ak47ak47
ak47ak47
ak47ak47
ak47ak47
ak47ak47

 

NAAR BOVEN
NAAR BENEDEN

svavrm

klik voor feedback
OSenseO-Sense
Cookies maken het eenvoudiger voor ons om onze diensten te leveren. Met het gebruik van onze diensten geef je ons toestemming om cookies te gebruiken.
Meer informatie Accepteren Weigeren